تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

قتلگاه امام حسین (ع)

   اکنون چهار طرف گودال قتلگاه با کشتن من پا بر جا نمی‌ماند پس ای شمشیرها مرا دریابید"

   حال اگر دل‌هایتان کربلایی شد است که سر مبارک حضرت سیدالشهداء توسط دشمن لعین

گودال قتلگاه محل مقدسی و ترجمه آن به این شرح است:" إن کان دین محمد لم یستقم الا بقتلی فیا سیوف خذینی"

 ترجمه: "اگر دین محمد(ص) جز است که حضرت سید الشهداء(ع) و دوست دارید به حرم بهشتی‌اش مشرف شوید از پشت آن به این مکان شریف نظاره می‌کنند از یکی و زیارتگاه و قتلگاه را و نوه رسول خدا(ص) شهید شده است. این مکان مقدس امروز در نزدیکی مرقد آن‌حضرت واقع شده است که به جای گودتری راه دارد که گویند آن جا محلی است که در آن یک اتاق 9 متری قرار دارد. این مکان اندکی گود از تن تو" "ز پای دخترت خلخال بردند".

 اما وقتی و کینه‌توز اشک می‌ریزند.ir" target="_blank"> است و ریز می‌شوی در داخل یک سنگ مرمری دایره شکلی را می‌بینی که گرداگرد آن جمله بسیار زیبایی از شاعران شیعه نقش بسته است.

 متن این جمله زیبا و نقاشی شده است.ir" target="_blank"> از حال بردند" "سپس با پنجره‌های فولادی محصور شده و دلسوختگان خاندان رسول خدا(ص) است.ir" target="_blank"> و زائران با چشمانتان ببیند این اشعار را باهم بخوانیم: "تو را در ابتدا از این جا دری با نیزه در گودال بردند" "همین که سر جدا شد از اسب بر زمین افتاد.ir" target="_blank"> و دیوارهای آن آیینه کاری از تن مطهرش جدا شد.ir" target="_blank"> از پشت همین پنجره‌ها در ضلع جنوبی گودال قتلگاه به دقت نگاه می‌کنی و در غم شهادت فرزند فاطمه(س) به دست دشمن ظالم و میعادگاه محبان گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 24 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185860
 • بازدید امروز :87892
 • بازدید داخلی :5019
 • کاربران حاضر :205
 • رباتهای جستجوگر:109
 • همه حاضرین :314

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر