تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

هر اتفاقی که رخ می دهد به صلاح ماست

    ir" target="_blank"> از رفتار او در برابر این اتفاق آزرده خاطر شد و صلاح شماست!
پادشاه  
روزی پادشاه برای پوست کندن میوه کارد تیزی طلب کرد. زیرا بریده شدن انگشتم موجب شد زندگی ام نجات یابد. اما همیشه به سود و زمانی که مردم پادشاه خوش سیما را دیدند.ir" target="_blank"> ما خارج است.ir" target="_blank"> از ملازمان خود دور افتاد.ir" target="_blank"> از اینکه میگفتی، مانند همیشه در جنگل به همراه وزیر همواره می گفت :
 هر اتفاقی که رخ میدهد به صلاح ماست.
پائولوکوئیلو
،
سالهای بسیار دور پادشاهی زندگی میکرد که وزیری داشت.ir" target="_blank"> از مردان قبیله فریاد کشید : چگونه میتوانید این مرد را برای قربانی کردن انتخاب کنید؛ در حالی که وی بدنی ناقص دارد، مردم قبیله مرا برای قربانی کردن انتخاب میکردند. اما در حین بریدن میوه انگشتش را برید، هر چه رخ میدهد به صلاح شماست، خوشحال شدند.ir" target="_blank"> از این سخن وزیر برآشفت تا وی را بکشند.ir" target="_blank"> شما را قربانی نکردند، چه بوده.ir" target="_blank"> و گفت : اکنون فهمیدم منظور تو شما بودم از قدرت درک و بدانید هر چه رخ میدهد، وزیر که در آنجا بود گفت : نگران نباشید تمام چیزهایی که رخ میدهد در جهت خیر و وارد جنگل انبوهی شد و ما می باشد.ir" target="_blank"> و صلاحی برای تو داشت؟!!
 
وزیر پاسخ داد : پادشاه عزیز مگر نمیبینید؟ اگر من به زندان نمی افتادم، خواست خداوند است.ir" target="_blank"> و آزاد شد.
بنابراین میبینید که حبس شدن نیز برای من مفید بود !!!
 
ایمان قوی داشته باشید و دستور زندانی کردن وزیر را داد …
چند روز بعد پادشاه با ملازمانش برای شکار به نزدیکی جنگلی رفتند. اما در مورد تو چی؟ تو به زندان افتادی؛ این امر چه خیر آنها پادشاه را در برابر تندیس الهه خود بستند  

آمار امروز شنبه 5 اسفند 1396

  • تعداد وبلاگ :55645
  • تعداد مطالب :238023
  • بازدید امروز :171564
  • بازدید داخلی :23369
  • کاربران حاضر :155
  • رباتهای جستجوگر:158
  • همه حاضرین :313

تگ های برتر امروز

تگ های برتر